Výsledky 7. Velké ceny

krátce před Vánoci se uskutečnila 7. Velká cena Jihočeského kraje. Kompletní výsledky nejdete na http://chess-results.com/tnr709484.aspx?lan=5&art=1&rd=7 .

Tentokrát se turnaj překrýval se šachovou přednáškou ve Vráži. Té dalo přednost několik našich velice silných hráčů. Přesto se nám podařilo na půdě VŠTE získat mnoho medailí.

V turnaji D brala bronz Mia Pechušková. Dlouho to vypadalo, že si pro bronz dojde Kony Král, ale nakonec to cinklo Mie. V této kategorii jsme měli 4 talentované hráče.

V turnaji C jsme měli 3 talenty a z toho dva si došli pro cenné kovy. Marek Plechata vybojoval úžasných 6,5 bodu ze 7. A právem získal zlato. Štěpán Pistulka má za 5 bodů a lepší pomocné hodnocení stříbro.

Turnaj A a B byl spojen a v obou turnajích se na prvních místech objevili naši hráči. Celkem 3 naši hráči bojovali v turnaji. Adam Šlechta se stal celkovým vítězem i vítězem turnaje A a Vojta Hastrman se stal vítězem skupiny B.

Všem děkujeme za účast, medailistům blahopřejeme. Taktéž děkujeme organizátorům za krásný předvánoční turnaj.